info@antpastarim.com.tr
0533 665 58 66
language
ANTPAŞ TARIM
 
2008 yılında sektörün önde gelen ithal, organik ve kimyevi gübre markalarının Akdeniz bölge distribütörü olarak faaliyete geçmiş, sonrasında sizlerinde beğeni ve desteği ile kendi üretim tesisinde gübre üretimine başlamış bir tarım firmasıdır.

ANTPAŞ, kuruluşundan kısa bir süre sonra kendi öz sermayesi, yüksek kalite standartlarında ki modern üretim tesisi ve dinamik çalışma ekibiyle Türkiye ekonomisinin temel taşlarından bir olan tarım sektöründe bilinen, markalaşma yönünde hızlı ve sağlam adımlarla ilerleyen bir isim haline gelmiştir.

ANTPAŞ, Türkiyenin her bölgesine uzanan geniş pazar ağı, tarımsal verimliliği ve kaliteyi arttıran ürün yelpazesi ve zengin bayii portföyü ile Türkiye çapında bilinen lider firmalar arasında yerini almış olup, dış pazarda da aynı başarıyı gösterme konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz gereği kuruluşumuzdan bugüne hızla yükselen başarı grafiğimizde hiçbir firma veya kurum tarafımızca rakip olarak görülmemiş rekabetimiz daima kendimizle bir üst seviyeye ulaşmak için olmuştur.

Biz  ANTPAŞ TARIM olarak başarımızın anahtarı olan siz değerli müşterilerimiz var oldukça var olacağımızın, sizler kazandıkça kazanacağımızın bilincindeyiz. Dolayısıyla da sizlerden gelecek talep, tavsiye ve eleştirilere her zaman açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamıza göstermiş olduğunuz destek ve inancınıza bir kez daha teşekkür eder, sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.